KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524655
nr 1352 4655
Marc Singer, komposition. Signerad a Tergo. 1989, Olja på duk, 92x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:41:58
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)